Targi Szkół w Gniewkowie
Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XVI Gminnych Targach Szkół
Ponadpodstawowych, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 2 w
Gniewkowie.
Uczennice Technikum Menedżerskiego w Toruniu z ogromnym zaangażowaniem
opowiadały o kierunkach kształcenia, możliwościach rozwoju oraz
atmosferze panującej w naszej szkole.
To był świetny czas pełen inspirujących rozmów, nowych znajomości i
pozytywnej energii. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz
wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie i miłe spotkania!
Do zobaczenia – być może już we wrześniu w naszych szkolnych murach!