Wręczenie świadectw ukończenia Technikum Menedżerskiego w Toruniu

Uczniowie klas maturalnych Technikum Menedżerskiego w Toruniu!

Dzień 30.04.2021 r. jest dla nas dniem wyjątkowym – zakończenia roku szkolnego 2020/2021, a dla Was szczególnym wydarzeniem ukończenia Technikum. W obliczu obecnej sytuacji udało nam się spotkać, aby powspominać, a także podziękować sobie za lata nauki, za chwile przeżyte w  szkole.

Dziękuję Wam za wszystkie przeżyte wspólne chwile. Być może nie zawsze nauka przedmiotów, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych przychodziła Wam z łatwością, z pewnością zdarzały się chwile trudne, chwile zdenerwowania czy zniechęcenia. Wierzę jednak, że było ich zdecydowanie mniej niż chwil przyjemnych, kiedy to z radością i ochotą przekraczaliście mury szkoły krocząc ku zdobywaniu wiedzy.

Dziękuję gronu pedagogicznemu, wychowawcom oraz pracownikom administracyjnym szkoły, którzy wspierali Was przez te 4 lata.

Dziękuję także Waszym rodzicom, którzy zaufali nam. Jestem pewien, że nie żałują swojej decyzji.

Drodzy Uczniowie!

Mam nadzieję, że naukę w Technikum Menedżerskim będziecie wspominać dobrze, że stanie się ona dla Was zalążkiem do dalszej edukacji na studiach bądź dobrym przygotowaniem do podjęcia pracy zawodowej, w zależności od wybranej przez Was dalszej drogi życiowej.

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Niech Wasze życie upłynie tak, jak sobie to zaplanujecie. Realizujcie swoje plany, spełniajcie marzenia i bądźcie szczęśliwi.

Dbajcie o siebie, o swoje zdrowie, które jest tak ważne, a często niestety niedoceniane.

 

Michał Dembiński

Dyrektor Technikum Menedżerskiego w Toruniu