Konkurs walentynkowy w Technikum Menedżerskim w Toruniu

Z okazji Święta Zakochanych w naszej szkole odbył się konkurs w formie online, którego pomysłodawcami i twórcami byli uczniowie z klasy 1 W. Test przygotowała przewodnicząca klasy.
Tematem tej szkolnej zabawy były oczywiście walentynkowe przysłowia, historia tego święta i wszystko to, co związane jest z tym jakże miłym dniem. W szkolnych zmaganiach wzięli udział uczniowie – reprezentanci poszczególnych klas.
Z przyjemnością informujemy, że wszyscy uczestnicy radzili sobie doskonale i za to im serdecznie dziękujemy. Zwycięzcą 🏆 została uczennica Małgorzata Głodkowska, która wywalczyła dla swojej klasy nagrodę w postaci wybranego dnia wolnego od kartkówek i odpowiedzi ustnych. Gratulujemy Małgosi i klasie 4TH 😁
Przesyłamy Wszystkim Nauczycielkom, Nauczycielom, Uczennicom i Uczniom naszej szkoły moc czerwonych, gorących serduszek wraz z dobrą energią